Kosmetyka drobna

Uwarunkowania genetyczne, warunki atmosferyczne, upływający czas, stres i odżywianie, sprawiają, że nasza twarz coraz bardziej potrzebuje uwagi, specjalistycznej pielęgnacji i systematyczności w niej. W naszym salonie oferujemy Państwu zabiegi na każdą kieszeń i na każdy problem. Pracujemy na markach Mediderma, Sesderma, Image Skin Care, Jean D’arcel, Mesoestetic, i wielu innych, znanych i docenionych przez fachowców firmach. Zapraszamy.

Regulacja brwi - depilacja włosków poniżej linii już ukształtowanych brwi z lekką korektą.

Nadanie brwiom nowego kształtu, odpowiedniej szerokości i długości. Dopasowanie do rysów i kształtu twarzy. Rozrysowanie, wymierzenie.

Brow Henna to naturalna, pudrowa henna, która została stworzona z myślą o kobietach, które nie chcą lub nie mogą wykonać makijażu trwałego. Od zwykłej henny różni się precyzją, trwałością i ilością odcieni. Przed samym zabiegiem przeprowadzona jest bardzo gruntowna konsultacja.

Czy efekt ma być delikatny, mocniejszy, naturalny czy też może filmowy. Dobieramy kolor, tonację odpowiednią do karnacji i koloru włosów. Najważniejszym krokiem jest odpowiednie rozrysowanie brwi, do czego służą specjalne narzędzia geometryczne. Henna pudrowa potrafi utrzymać się na skórze od dwóch do czterech tygodni, pęknie maskuje ubytki, brwi są wyraziste i zadbane - perfekcyjne.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to nie tylko zwykły zabieg; jest to również sztuka stylizacji oka. Rzęsy powinny być dobierane w taki sposób, żeby nadać oku właściwy kształt, charakter, otworzyć je (w przypadku opadającej powieki) albo wyeksponować jego walory a ukryć defekty. I tak na przykład rzęsy, które są dłuższe w zewnętrznej części, utworzą efekt kociego oka; rzęsy dłuższe w środkowej części oka, optycznie je powiększą. Generalnie wyróżnia się trzy rodzaje stylizacji oka: naturalny i klasyczny "casual", mocne "kocie oko" oraz "oko otwarte", korygujące opadającą powiekę. Kosmetyczka powinna wiedzieć, jak dobrać rzęsy, ile i w jakim miejscu je umieścić i jaki skręt powinny mieć włoski (proste rzęsy stworzą efekt "smutnych oczu", a mocno podkręcone - efekt "Myszki Miki"). Usługa jest przeznaczona dla pań w każdym wieku, które pragną pięknie wyglądać przez 24 godziny na dobę. To idealne rozwiązanie dla kobiet posiadających krótkie, cienkie lub słabo podkręcone rzęsy.

Rzęsy 1:1

Przedłużanie metodą 1:1 polega na precyzyjnej aplikacji sztucznej rzęsy do tej naturalnej. Jest to odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem mało widocznych lub krótkich rzęs o słabym podkręceniu. Efekt przedłużania utrzymuje się nawet do 6 tygodni, podczas którego można zapomnieć o malowaniu rzęs. Dzięki tej metodzie oczy wydają się większe i bardziej wyraziste.

Rzęsy objętościowe (2D-8D)

To przełomowa technika stylizacji rzęs, polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z produktów specjalnie opracowanych do metod objętościowych, które wywierają mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Bezdyskusyjnie ten sposób daje najbardziej widoczne zagęszczenie, przy czym efekt jest bardzo naturalny. Bardzo istotny jest też indywidualny dobór rzęs i efektu, do oczu i wieku klientki. Jest to idealna alternatywa dla kobiet, które posiadają mało lub bardzo mało rzęs naturalnych oraz dla pań pragnących bardziej widowiskowych efektów.

Uszy przekłuwamy aparatem Studex. Zabieg jest szybki bezbolesny, w cenie oferujemy koczyki ze stali chirurgicznej.