Kosmetyka drobna

Zabiegi kosmetyki drobnej

W naszym salonie oferujemy szereg zabiegów z zakresu kosmetyki drobnej. Przedłużanie rzęs, regulacja brwi, przekłuwanie uszu to tylko część z szerokiej gamy naszych profesjonalnych usług. Fachowo doradzimy najlepszy zabieg oraz wskażemy, jak należy dbać ich efekty.

przedłużanie rzęs warszawa

Regulacja brwi - depilacja włosków poniżej linii już ukształtowanych brwi z lekką korektą.

Nadanie brwiom nowego kształtu, odpowiedniej szerokości i długości. Dopasowanie do rysów i kształtu twarzy. Rozrysowanie, wymierzenie.

Brow Henna to naturalna, pudrowa henna, która została stworzona z myślą o kobietach, które nie chcą lub nie mogą wykonać makijażu trwałego. Od zwykłej henny różni się precyzją, trwałością i ilością odcieni. Przed samym zabiegiem przeprowadzona jest bardzo gruntowna konsultacja.

Czy efekt ma być delikatny, mocniejszy, naturalny czy też może filmowy. Dobieramy kolor, tonację odpowiednią do karnacji i koloru włosów. Najważniejszym krokiem jest odpowiednie rozrysowanie brwi, do czego służą specjalne narzędzia geometryczne. Henna pudrowa potrafi utrzymać się na skórze od dwóch do czterech tygodni, pęknie maskuje ubytki, brwi są wyraziste i zadbane - perfekcyjne.

Przedłużanie rzęs oraz zagęszczenie to nie tylko zwykły zabieg; jest to również sztuka stylizacji oka. Rzęsy powinny być dobierane w taki sposób, żeby nadać oku właściwy kształt, charakter, otworzyć je (w przypadku opadającej powieki) albo wyeksponować jego walory a ukryć defekty. I tak na przykład rzęsy, które są dłuższe w zewnętrznej części, utworzą efekt kociego oka; rzęsy dłuższe w środkowej części oka, optycznie je powiększą. Generalnie wyróżnia się trzy rodzaje stylizacji oka: naturalny i klasyczny "casual", mocne "kocie oko" oraz "oko otwarte", korygujące opadającą powiekę. Kosmetyczka powinna wiedzieć, jak dobrać rzęsy, ile i w jakim miejscu je umieścić i jaki skręt powinny mieć włoski (proste rzęsy stworzą efekt "smutnych oczu", a mocno podkręcone - efekt "Myszki Miki"). Przedłużanie rzęs oraz zagęszczenie jest przeznaczone dla pań w każdym wieku, które pragną pięknie wyglądać przez 24 godziny na dobę. To idealne rozwiązanie dla kobiet posiadających krótkie, cienkie lub słabo podkręcone rzęsy.

Rzęsy 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 polega na precyzyjnej aplikacji sztucznej rzęsy do tej naturalnej. Jest to odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem mało widocznych lub krótkich rzęs o słabym podkręceniu. Efekt przedłużania rzęs utrzymuje się nawet do 6 tygodni, podczas którego można zapomnieć o malowaniu rzęs. Dzięki tej metodzie oczy wydają się większe i bardziej wyraziste.

Rzęsy objętościowe (2D-8D)

To przełomowa technika stylizacji rzęs, polegająca na umocowaniu kilku odpowiednio wyprofilowanych rzęs tworzących wachlarzyk. Wachlarzyki tworzone są z produktów specjalnie opracowanych do metod objętościowych, które wywierają mniejszy nacisk na naturalną rzęsę. Bezdyskusyjnie ten sposób daje najbardziej widoczne zagęszczenie, przy czym efekt jest bardzo naturalny. Bardzo istotny jest też indywidualny dobór rzęs i efektu, do oczu i wieku klientki. Jest to idealna alternatywa dla kobiet, które posiadają mało lub bardzo mało rzęs naturalnych oraz dla pań pragnących bardziej widowiskowych efektów.

Uszy przekłuwamy aparatem Studex. Zabieg jest szybki bezbolesny, w cenie oferujemy koczyki ze stali chirurgicznej.