Impress Studio Urody

Powstaliśmy z myślą o kobietach i ich najczęstszych problemach związanych z wyglądem. Wydobywamy naturalne piękno, gdy jest taka potrzeba poprawiamy je, podobnie jak humor, samopoczucie i pewność siebie naszych Klientek. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, pytamy, rozmawiamy, doradzamy. Jesteśmy uczciwi, fachowi i dokładni.

Z naszej pasji rodzi się jakość. Jakość to w dzisiejszych czasach dobro luksusowe, a my oferujemy ją w rozsądnej cenie.

impress studio urody stanowiska fryzjerskie

Nasz zespół

impress studio urody agnieszka maniciurzystka

Agnieszka

Manikiurzystka, stylizacja rzęs

Specjalista w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp oraz w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs zarówno metodami objętościowymi jak i 1:1, ukończyła podyplomowe studia podologiczne, pasjonatka i miłośniczka paznokcia oraz wszystkiego co z nim związane, dokładna, staranna, prawdziwy fachowiec, nie potrzebuje hybrydy żeby manicure trzymał się dwa tygodnie.

impress studio urody ewa kosmetolog

Ewa

Kosmetolog

18 lat doświadczenia w zawodzie. Ekspert w dziedzinie depilacji laserowej, zabiegach pielęgnacyjnych i oczyszczających na twarz oraz pedicure leczniczym. Bardzo kompetentna, ciepła, dokładna. Charakteryzuje ją holistyczne podejście do klienta. Każdy zabieg wykonuje z pasją godną najwyższej klasy eksperta. Cierpliwie wysłucha, skonsultuje, doradzi, dobierze odpowiednią kurację do każdego problemu.

impress studio urody marysia kosmetolog

Marysia

Kosmetolog

Od 12 lat w zawodzie. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, złuszczające, igłowe, Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów modelujących i wyszczuplających na ciało. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. W codziennej pracy zwraca uwagę na profesjonalne podejście. Twierdzi że dokładność i precyzja przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie klienta to dla niej największa satysfakcja.

impress studio urody basia maniciurzystka

Basia

Manikiurzystka

Ekspert w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp, nic co dotyczy paznokci nie jest jej obce, szybka, dokładna, konkretna. Jest zawsze na czasie ze światowymi i sezonowymi trendami. Nieustannie się doszkala, śledzi branżową prasę i nowinki. Pasjonatka kolorów, wzorów i ciekawych połączeń. Cierpliwy słuchacz i przemiła, ciepła osoba.

impress studio urody karolina stylistka fryzur

Karolina

Barberka, stylistka fryzur damskich i męskich, wizażystka

Kreatywna i zawsze uśmiechnięta. Tworzenie wizerunków i stylizacji, towarzyszy jej od lat dziecięcych. Świetnie się czuje zarówno w koloryzacjach jak i strzyżeniach męskich, połączonych ze stylizacją brody. Jej wizytówką jest naturalny ale indywidualny styl, ponadczasowa klasyka, nie tylko chwilowa moda. Zawód to jej powołanie.

impress studio urody fabian stylista fryzur

Fabian

Stylista fryzur

Jest z nami od samego początku, to on tworzył niepowtarzalny klimat tego miejsca. Fryzjerstwem zajmuje się od ponad 20 lat, fantastyczny fachowiec, artysta, genialny kolorysta, inteligentny, dowcipny, kochają go klienci w każdym przedziale wiekowym. Można z nim porozmawiać na każdy temat, dusza człowiek.

impress studio urody agnieszka stylistka fryzur

Agnieszka

Stylistka fryzur

Poukładana, zasadnicza, punktualna, odpowiedzialna, godna zaufania, choćby nie wiem jak ją przekonywano, gdy wie że zabieg może mocno zaszkodzić włosom nie zrobi go - najważniejszy jest wygląd i zdrowie włosów, nie chwilowa fanaberia. Fryzjerstwem zajmuje się ponad 20 lat, otwierała największe salony w Warszawie. Kobieta z klasą. Nikt nie robi takiej czekolady na głowie jak ona.

impress studio urody wiktoria kosmetolog

Wiktoria

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Specjalizuje się w obsłudze urządzeń Hi-tech. Miła, serdeczna, zawsze uśmiechnięta. W jej rękach można się zrelaksować nawet przy mniej komfortowych zabiegach takich jak depilacja laserowa. Bardzo dokładna, rzetelna, szczera.

impress studio urody dorota właścicielka

Dorota Kask

Właściciel

W 2009. roku postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie najwyższa jakość usług jest absolutnym priorytetem. Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę i poszukuje nowych możliwości, jakie daje współczesna kosmetologia. Specjalizuje się w szkoleniach i obsłudze urządzeń Hi Tech. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa ale też bardzo konkretna.