Depilacja Laserowa

Czy chciałabyś pozbyć się niechcianych włosów na zawsze? W 15 minut? Bezpiecznie i bezboleśnie? Jeśli tak, to będzie najbardziej fascynująca wiadomość, jaką kiedykolwiek czytałaś! NUMER 1 W DEPILACJI LASEROWEJ NA ŚWIECIE!!! JEST JUŻ U NAS, W SALONIE W WARSZAWIE, NA MOKOTOWIE, NAJSZYBSZY, NAJSKUTECZNIEJSZY, NAJNOWSZY A JUŻ LEGENDARNY LASER DO TRWAŁEJ DEPILACJI LIGHTSHEER DESIRE, NR 1 W DEPILACJI LASEROWEJ NA ŚWIECIE. Na rynku jest kilka systemów laserowego likwidowania zbędnego owłosienia. Różnią się one znacznie skutecznością. Od wielu lat znany jest w Polsce system LightSheer. Na świecie uznany jest on za najskuteczniejszy laser i złoty standard depilacji. Nowa odmiana lasera LightSheer DESIRE? - absolutna nowość firmy Lumenis, została wprowadzona w Polsce w kwietniu 2014roku. Mając na względzie osiągnięcie pełnego zadowolenia naszych Klientek i Klientów wybraliśmy dla Państwa laser diodowy LIGHT SHEER DESIRE, produkowany przez amerykańską firmę LUMENIS - lidera w swojej branży od roku 1966. Laser diodowy LIGHT SHEER DESIRE usuwa niechciane włosy na stałe, bezboleśnie, bezinwazyjnie, nie uszkadza skóry.

TAK WYGLĄDA NASZ POKÓJ ZABIEGOWY

laser lightsheer desire

ZWRÓĆ UWAGĘ NA TO

40 % mniej owłosienia już po pierwszym zabiegu 50% mniej odczuwalny dyskomfort zabiegowy, żadnych kremów, znieczuleń, żeli 60% krótszy czas trwania zabiegu w porównaniu do innych maszyn 100% BEZPIECZEŃSTWA - międzynarodowe certyfikaty Stała długość fali i wyjątkowo bezpieczna technologia, która działa tylko na barwnik włosa sprawia, że laser nie przenika do innych tkanek oraz narządów, co potwierdza certyfikat bezpieczeństwa i skuteczności wydany przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków (FDA) oraz zgodność urządzenia z międzynarodowymi normami ISO 9001. LightSheer Desire jest jedynym, posiadającym 2 głowice: małą z systemem chłodzącym, o wymiarach 9mm x 9mm służącą do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc oraz większą o wymiarach 22mm x 35mm, z systemem zasysania, używaną w trakcie depilacji większych partii dzięki czemu trwała depilacja odbywa się w 3 x krótszym czasie. Zalecana ilość zabiegów w celu zupełnego pozbycia się owłosienia - 5 w odstępach około 5-12 tygodni. W zależności od rodzaju włosa.

DWIE GŁOWICE

depilacja laserowa Mokotów
Paracujemy na dwóch głowicach. Mała głowica służy do pracy precyzyjnej na małych, trudnodostępnych obszarach skóry. Dużą głowicą do pracy ogólnej depilujemy duże obszary skóry. Mała głowica wyposażona jest w technologię chłodzenia skóry Chill TIP, dzięki czemu zabiegi są jeszcze przyjemniejsze Duża głowica wyposażona jest w technologię zasysania HIT, dzięki czemu włosy usuwane są z jeszcze większą precyzją.

SUPERNOWOCZESNE UNIKATOWE TECHNOLOGIE

depilacja Mokotów

CHILL TIP

Bezpiecznie: Ochrona naskórka zapewniona jest przez specjalny mechanizm chłodzący. Komfortowo: Ciągłe chłodzenie wpływa na redukcję nieprzyjemnego uczucia oraz bólu. Wydajnie: Nacisk na skórę powoduje mocniejsze oddziaływanie na cebulki, napina naczynia krwionośne oraz rozdziela przyległe chromofory. Silne oddziaływanie umożliwia depilację w obszarach z cienkimi i słabymi włosami.
depilacja laserowa warszawa

HIT

Wydajnie: redukcja zbliżonych chromoforów pozwala na wydajniejsze aplikowanie. Bezpiecznie: Mniej energi jest absorbowanej w naskórku, wraz ze zbliżaniem głowicy do celu. Bezboleśnie: Mechanizm zasysania powoduje napinanie skóry, co bezpośrednio wpływa na zmniejszenie odczuwania bólu. Szybciej: Z głowicą 22x35 mm, duże obszary są poddawane działaniu natychmiast, bez konieczności chłodzenia czy leków przeciwbólowych.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU

Skóra gładko ogolona tego samego dnia z wyłączeniem obszaru 1×1 cm każdego depilowanego obszaru, w celu dokonania oceny włosów w miejscu zabiegu, skóra w miejscu zabiegu nie może być posmarowana kremem, balsamem ani dezodorantem, prosimy nie wykonywać peelingu dzień przed zabiegiem, prosimy o nie zażywanie żadnych środków przeciwbólowych oraz zapoznanie się z listą przeciwwskazań.

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża
 • choroby nowotworowe
 • stosowanie leków światło-uczulających (retinoidy, tetracyklina, sulfonamidy, deprim)
 • przyjmowanie ziół (dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp polny)
 • terapia hormonalna
 • stosowane sterydów
 • fotodermatozy i choroby skóry
 • skłonność do przebarwień i bliznowców
 • bielactwo, łuszczyca, opryszczka
 • aktywna infekcja skóry w miejscu zabiegu
 • padaczka
 • świeża opalenizna
 • aspiryna (nie zażywać 1 tydzień przed)
 • leki rozrzedzające krew
 • witaminy A i E (nie zażywać ok. 5 dni przed)
 • wcześniejsza depilacja przez wyrywanie pęsetą, woskiem, depilatorem (nie stosować 1 miesiąc przed zabiegiem)
 • stosowanie kremu z Retinolem

TEMPO PRACY LASERA

depilacja laserowa

Depilacja - cennik:

laser lightsheer desire
ceny dla kobiet i mężczyzn
GÓRNA WARGA 100zł 100zł
BRODA 150zł 200zł
POLICZKI 100zł 150zł
BAKI 150zł 150zł
SKRONIE 100zł100zł
USZY 100zł 100zł
SZYJA 150zł 200zł
KARK 100zł200zł
DEKOLT/ TORS 200zł 350zł
PLECY 350zł500zł
PACHY 200zł 250 - 300zł
PRZEDRAMIONA + DŁONIE 200 - 250zł300zł
RAMIONA 200 - 250zł 300zł
BARKI 150zł 200zł
BRZUCH 200zł 300zł
LINIA BIAŁA 50zł 150zł
BIKINI płytkie 250zł
BIKINI GŁĘBOKIE 350zł
POŚLADKI 200zł 300zł
UDA + KOLANA 350zł 450zł
ŁYDKI + STOPY 300zł400zł
CAŁE NOGI 500zł 600zł