Impress

Kriolipoliza

Kriolipoliza

Kriolipoliza Cooltech jest najskuteczniejszym na rynku, medycznym zabiegiem modelowania sylwetki, polegający na selektywnym uszkodzeniu tkanki tłuszczowej poprzez jej zamrożenie. Kriolipoliza polega na wymrażaniu martwych komórek tłuszczowych, które są następnie wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. Precyzyjnie zaprogramowany proces chłodzenia zapewnia wysoką skuteczność chłodzenia, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek i naskórka.
salon_urody_warszawa
salon_urody_warszawa

Efekty zabiegu kriolipolizy

Objętość tkanki tłuszczowej zostaje zredukowana o ok 30-40%, ostateczne rezultaty widoczne się po 3-4 miesiącach od ostatniego zabiegu. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to metoda walki z otyłością lecz miejscowym tłuszczem. Bardzo ważny jest tryb życia, dieta i ruch, żeby efekty były spektakularne i trwałe. Bardzo polecamy terapię łączoną z endermologią i falą akustyczną.

Jak przebiega zabieg kriolipolizy?

Przed zabiegiem dokonuje się pomiaru grubości tkanki tłuszczowej. Na tej podstawie zostają zaprogramowane parametry zabiegu. Przed przyłożeniem aplikatora na skórę nakłada się ochronną membranę. Następnie umieszcza się aplikator, który zasysa i chłodzi fałd skóry.

Pliki do pobrania

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Możliwe efekty uboczne

Przeciwwskazania do kriolipolizy

W trakcie jednej sesji wykonuje się maksymalnie cztery przyłożenia np. brzuchu (2 przyłożenia – dwa aplikatory pracują równocześnie) i udach (kolejne dwa przyłożenia równocześnie)
Zabieg na tym samym obszarze można powtórzyć co 6 tygodni. Na różnych obszarach co 4 tygodnie.
Pierwsze rezultaty obserwujemy po ok dwóch tygodniach, pogłębiają się one do 3 miesięcy.
Zabieg nie wymaga znieczulenia.

Cennik