Impress

Pielęgnacja dłoni i stóp

Nasz salon proponuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp. W ofercie mamy manicure i pedicure tradycyjny, leczniczy, manicure hybrydowy, vinylowy, japoński, stylizację paznokci, zdobienie paznokci, przedłużanie paznokci, jak również zabiegi poprawiające kondycję skóry dłoni (peelingi, maski, zabiegi parafinowe, silnie odmładzające Zaffiro oraz fale radiowe).

Wszystkie narzędzia są sterylizowane w autoklawie medycznym po każdym kliencie i przechowywane w specjalistycznych opakowaniach. Autoklaw jest regularnie poddawany testom laboratoryjnym.

Manicure_hybrydowy_warszawa
Manicure_hybrydowy_warszawa

Zadbamy o Twoje dłonie

Nie od dziś znane jest stwierdzenie, że dłonie są wizytówką każdej kobiety. Idealne dłonie to zadbane, starannie pomalowane paznokcie hybyrdowe, wypielęgnowane skórki, oraz gładka, dobrze nawilżona skóra rąk, która wyjątkowo delikatna wymaga specjalnej, regularnej opieki. Przedłużanie paznokci, manicure hybrydowy, czy klasyczny perfekcyjnie nadają się na pielęgnację kobiecych dłoni. Tak jak w każdej dziedzinie zdrowia i pielęgnacji urody tak i w pielęgnacji dłoni powinno stawiać się na systematykę i profilaktykę.

Cennik