Impress

Termolifting na twarz

Termolifting na twarz

Zabieg jest w pełni bezpieczny i komfortowy. Specjalny system chłodzący kontroluje kontroluje przenikanie podczerwieni do wnętrza skóry, bez naruszania naskórka. U nielicznych osób występuje minimalne zaczerwienienie skóry, które ustępuje po kilku godzinach. Zabieg można wykonywać nawet na cerze naczynkowej, gdyż termolifting nie narusza naczyń krwionośnych oraz tkanek i nerwów.

kosmetolog_mokotow
kosmetolog_mokotow

Jak działa termolifting na twarz?

Termolifting Zaffiro to bezinwazyjny sposób na bezbolesny lifting skóry i twarzy. Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR o długości fali 750-1800nm, które powoduje stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej, a jednocześnie zapewnia ochronne chłodzenie powierzchniowe. Skutkuje to podgrzaniem oraz lekkim podrażnieniem włókien kolagenowych, co sprawia, że wracają one do swojej pierwotnej długości. Dzięki temu skóra zostaje ściągnięta i zwiększa się jej napięcie oraz elastyczność. Proces ten trwa nawet do 3 miesięcy, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość, aby zobaczyć pierwsze efekty.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg termoliftingu na twarz?

Termolifting jest zabiegiem dla każdego. Działa idealnie nawet jako profilaktyka antystarzeniowa dla osób w wieku 25-35 lat, a powyżej 35 roku życia jako zabieg naprawczy dla skóry. Konsultacja w gabinecie pozwoli dopasować indywidualnie najodpowiedniejszy cykl zabiegów, aby uzyskać optymalne rezultaty.
kosmetolog_mokotow

Wskazania

Przeciwwskazania