Impress

Impress Studio Urody

Powstaliśmy z myślą o kobietach i ich najczęstszych problemach związanych z wyglądem. Wydobywamy naturalne piękno, gdy jest taka potrzeba poprawiamy je, podobnie jak humor, samopoczucie i pewność siebie naszych Klientek. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, pytamy, rozmawiamy, doradzamy. Jesteśmy uczciwi, fachowi i dokładni.

Z naszej pasji rodzi się jakość. Jakość to w dzisiejszych czasach dobro luksusowe, a my oferujemy ją w rozsądnej cenie.

Salon_kosmetyczny_mokotow

Nasz zespół

Dorota Kask

Właściciel
W 2009. roku postanowiła stworzyć wyjątkowe miejsce, gdzie najwyższa jakość usług jest absolutnym priorytetem. Nieustannie aktualizuje swoją wiedzę i poszukuje nowych możliwości, jakie daje współczesna kosmetologia. Specjalizuje się w szkoleniach i obsłudze urządzeń Hi Tech. Zawsze uśmiechnięta i życzliwa ale też bardzo konkretna.

Agnieszka

Manikiurzystka, stylizacja rzęs

Specjalista w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp oraz w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs zarówno metodami objętościowymi jak i 1:1, ukończyła podyplomowe studia podologiczne, pasjonatka i miłośniczka paznokcia oraz wszystkiego co z nim związane, dokładna, staranna, prawdziwy fachowiec, nie potrzebuje hybrydy żeby manicure trzymał się dwa tygodnie.

Ewa

Kosmetolog

18 lat doświadczenia w zawodzie. Ekspert w dziedzinie depilacji laserowej, zabiegach pielęgnacyjnych i oczyszczających na twarz oraz pedicure leczniczym. Bardzo kompetentna, ciepła, dokładna. Charakteryzuje ją holistyczne podejście do klienta. Każdy zabieg wykonuje z pasją godną najwyższej klasy eksperta. Cierpliwie wysłucha, skonsultuje, doradzi, dobierze odpowiednią kurację do każdego problemu.

Marysia

Kosmetolog

Od 12 lat w zawodzie. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, złuszczające, igłowe, Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów modelujących i wyszczuplających na ciało. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. W codziennej pracy zwraca uwagę na profesjonalne podejście. Twierdzi że dokładność i precyzja przynoszą pożądany efekt, a uśmiech i zadowolenie klienta to dla niej największa satysfakcja.

Basia

Manikiurzystka

Ekspert w dziedzinie pielęgnacji dłoni i stóp, nic co dotyczy paznokci nie jest jej obce, szybka, dokładna, konkretna. Jest zawsze na czasie ze światowymi i sezonowymi trendami. Nieustannie się doszkala, śledzi branżową prasę i nowinki. Pasjonatka kolorów, wzorów i ciekawych połączeń. Cierpliwy słuchacz i przemiła, ciepła osoba.

Karolina

Barberka, stylistka fryzur damskich i męskich, wizażystka
Kreatywna i zawsze uśmiechnięta. Tworzenie wizerunków i stylizacji, towarzyszy jej od lat dziecięcych. Świetnie się czuje zarówno w koloryzacjach jak i strzyżeniach męskich, połączonych ze stylizacją brody. Jej wizytówką jest naturalny ale indywidualny styl, ponadczasowa klasyka, nie tylko chwilowa moda. Zawód to jej powołanie.

Fabian

Stylista fryzur

Jest z nami od samego początku, to on tworzył niepowtarzalny klimat tego miejsca. Fryzjerstwem zajmuje się od ponad 20 lat, fantastyczny fachowiec, artysta, genialny kolorysta, inteligentny, dowcipny, kochają go klienci w każdym przedziale wiekowym. Można z nim porozmawiać na każdy temat, dusza człowiek.

Inez

Stylistka fryzur

Stylistka fryzur od 16 lat. Swoją wiedzę pogłębia szkoleniami i baczną obserwacją branży, która stale wprowadza technologiczne nowinki. Świetnie czuje się w koloryzacjach rozjaśniających, strzyżeniach objętościowych oraz stylizacji fryzur. Jej niewątpliwym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz dobór odpowiedniej fryzury pod dany typ urody i osobowości.

Wiktoria

Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia. Specjalizuje się w obsłudze urządzeń Hi-tech. Miła, serdeczna, zawsze uśmiechnięta. W jej rękach można się zrelaksować nawet przy mniej komfortowych zabiegach takich jak depilacja laserowa. Bardzo dokładna, rzetelna, szczera.