Impress

Cennik

Cennik nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa. Podane kwoty są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Fryzjerstwo

Przekonaj się, jakie fryzury może wykonać pracujący w renomowanym salonie profesjonalny fryzjer. Przeprowadzimy profesjonalną, darmową konsultację, fachowo doradzimy, jak dbać i czym pielęgnować dany rodzaj włosów.
fryzjer_damski_mokotow

Ciało

W salonie kosmetycznym można skorzystać z różnorodnych zabiegów pielęgnacyjnych na ciało. Działania te mają na celu poprawę elastyczności skóry, redukcję cellulitu oraz modelowanie sylwetki, przynosząc klientkom estetyczne rezultaty.
salon_urody_warszawa

Twarz

Zabiegi na twarz w naszym salonie obejmują szeroki zakres usług, takich jak oczyszczanie skóry, zabiegi nawilżające czy peelingi chemiczne. Dostosujemy zabiegi do potrzeb skóry klienta, co wpłynie na poprawę kondycji skóry oraz pomoże uzyskać zdrowy i promienny wygląd.
zabiegi_na_twarz

Kosmetyka drobna

W naszym salonie oferujemy szereg zabiegów z zakresu kosmetyki drobnej. Zapoznaj się z szeroką ofertą salonu. Fachowo doradzimy najlepszy zabieg oraz wskażemy, jak należy dbać ich efekty.
zabiegi_na_twarz_mokotow

Dłonie i twarz

Nasz salon proponuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp. Tak jak w każdej dziedzinie zdrowia i pielęgnacji urody tak i w pielęgnacji dłoni powinno stawiać się na systematykę i profilaktykę.
Manicure_hybrydowy_warszawa

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to w pełni bezpieczna i nowoczesna metoda trwałego usuwania owłosienia. W naszym salonie używamy lasera Light Sheer, który daje gwarancję osiągnięcia pożądanych efektów szybko i skutecznie.
salon_urody_warszawa