Impress

Termolifting

Termolifting

Proces starzenia skóry to proces postępujący i niestety – nieunikniony. To od nas zależy, czy będziemy starali się̨ go zatrzymać́, a także – poprzez odpowiednią pielęgnację – cofać efekty jego działania. Myśli o chirurgii plastycznej niech jeszcze pozostaną w głowie, gdyż posiadamy rozwiązanie, które pozwala osiągnąć efekt młodej, rozświetlonej skóry, w sposób bezinwazyjny i stymulujący naturalne procesy przebudowy skóry. Poznaj i poczuj!

Wskazania

Przeciwwskazania

Zaffiro to nowoczesne urządzenie do bezinwazyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Prawdziwy przełom w liftingu oraz odmładzaniu. Z wiekiem spada drastycznie ilość́ kolagenu w skórze. Pojawiają̨ się zmarszczki i bruzdy, skóra zaczyna wiotczeć́, traci elastyczność́. Zaffiro emitując promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali (750-1800nm) powoduje jednolite i stopniowe rozgrzanie głębokich warstw skóry właściwej (do 65oC) ze stałym, ochronnym chłodzeniem powierzchniowym. Efektem jest podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich gwałtownym skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Zmarszczki zostają wygładzone, co widać już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Drugim, długofalowym skutkiem jest pobudzenie i stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy około 3 miesięcy od zabiegu.
Tak naprawdę jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego. Przed większym wyjściem, czy po prostu w ramach profilaktyki antystarzeniowej na co dzień. Zabieg Zaffiro przeznaczony jest dla osób w każdym wieku. Od 25-35 lat jako profilaktyka, od 35 lat w serii jako proces naprawczy skóry. Konsultacja w gabinecie pozwoli dopasować indywidualnie najodpowiedniejszy cykl zabiegów, tak by uzyskać optymalne rezultaty. Zabieg jest komfortowy. Całkowite bezpieczeństwo zapewnia zaawansowany system chłodzący, który w pełni kontroluje przenikanie podczerwieni do wnętrza skóry, bez naruszania naskórka. Zabieg nie narusza otaczających naczyń krwionośnych, tkanek ani nerwów. Jedynie w nielicznych przypadkach występuje minimalne zaczerwienienie, które po kilku godzinach ustępuje. Zabieg można wykonywać bez względu na fototyp skóry, również na skórach opalonych i z problemami naczyniowymi.