Impress

Depilacja Primelase Exellence

Laser Primelase Excellence (Mokotów) reprezentuje nową erę w technologii depilacji diodowej. Opracowane przez hiszpańską firmę Cocoon Medical, to zaawansowane platformy lasera diodowego oferujące niezrównaną moc szczytową wynoszącą 4800 W. Z jej pomocą, depilacja staje się szybsza, bardziej wszechstronna, skuteczna i przede wszystkim bezpieczna

Primelase Excellence, dzięki swojej niezwykłej czułości i skuteczności, jest idealnym rozwiązaniem do depilacji nawet najmniejszych części ciała, a także wszelkich fototypów skóry.

salon_urody_warszawa
salon_urody_warszawa

Unikalna metoda depilacji

Generowanie ultrakrótkich impulsów, skutecznie podgrzewa cebulki włosów. Dzięki temu energia jest wykorzystywana efektywniej, osiągając celowaną temperaturę szybciej, co zwiększa efektywność zabiegu i minimalizuje ból.

Laser Primelase Excellence wyróżnia się również swoją funkcjonalnością w trybie statycznym i dynamicznym.

Tryb statyczny

W trybie statycznym, zabiegi mogą być przeprowadzane z różną prędkością, idealnie nadając się do precyzyjnych obszarów lub podczas ostatnich sesji.

Tryb dynamiczny

Tryb dynamiczny jest zalecany dla ciemniejszych fototypów skóry i w początkowych sesjach, gdzie pacjent jest bardziej wrażliwy na ból.

Depilacja laserowa Primelase Excellence bez bólu

Inną zaletą jest wielkość plamki zabiegowej 30×9 lasera Primelase Excellence, co pozwala na szybsze i bardziej skuteczne zabiegi. Opatentowana technologia Crystal Freeze zapewnia wysoki komfort zabiegu poprzez chłodzenie kontaktowe szafirem, co jest najskuteczniejszą metodą chłodzenia i zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się skóry.

Laser Primelase Excellence (Warszawa) stanowią innowacyjne narzędzia w walce ze zbędnym owłosieniem, dostosowane do potrzeb nawet najdelikatniejszych partii ciała oraz każdego fototypu skóry.

salon_urody_warszawa