Pielęgnacja stóp i dłoni

Manicure hybrydowy Mokotów Nie od dziś znane jest stwierdzenie że dłonie są wizytówką zadbanej kobiety. Idealne dłonie to zadbane, starannie pomalowane paznokcie, wypielęgnowane skórki, oraz gładka, dobrze nawilżona skóra rąk, która wyjątkowo delikatna wymaga specjalnej, regularnej opieki. Tak jak w każdej dziedzinie zdrowia i pielęgnacji urody tak i w pielęgnacji dłoni powinno stawiać się na systematykę i profilaktykę. Nasz salon proponuje Państwu kompleksowe usługi MANICURE, stylizacji paznokci (akryl, żel), zdobienie paznokci, jak również zabiegi poprawiające kondycję skóry dłoni (peelingi, zabiegi parafinowe, maski, podgrzewane rękawice, peelingi chemiczne rozjaśniające i napinające skórę dłoni na bazie kwasu mlekowo-kojowego). Obowiązkowo należy zapobiegać wysuszaniu i starzeniu się skóry, wówczas piękny i niebanalny manicure sprawi, że nasze dłonie będą rzeczywiście naszą najlepszą wizytówką.

 

Jeżeli zaś chodzi o stopy - choć coraz częściej dba się o regularną ich pielęgnację, nadal bywają traktowane po macoszemu: zimą brak im odpowiedniego nawilżenia, pięty pokrywa warstwa stwardniałej skóry a dopiero latem wiele kobiet zaczyna myśleć o odkrytym obuwiu i dbać o wygląd stóp czy staranny PEDICURE.

 

Przedłużanie paznokci warszawaTymczasem systematyczna pielęgnacja to najlepszy sposób na ładne, atrakcyjne a przede wszystkim zdrowe stopy. Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie zajmiemy się sunięciem zrogowaciałej, twardej skóry, zadbamy o wygląd paznokci i poziom nawilżenia stóp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również PEDICURE LECZNICZY, który pomoże pozbyć się nie tylko nieestetycznej skóry, ale także takich dolegliwości, jak nagniotki, odciski czy wrastające paznokcie.

 

Manicure klasyczny

manicure klasyczny
manicure klasyczny

Manicure klasyczny to zabieg, którego celem jest pielęgnacja płytki paznokciowej i skóry dłoni. Sprawia, że paznokcie wyglądają na zadbane i wypielęgnowane. Manicure tradycyjny polega na usunięciu skórek wokół paznokcia przy użyciu cążek lub frezarki, nadaniu mu kształtu oraz pomalowanie na wybrany kolor. Prawidłowo i systematycznie wykonywany zabieg manicure w znacznym stopniu poprawia wygląd naszych dłoni, jak również pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie.

Manicure biologiczny

Alternatywą dla manicure tradycyjnego jest manicure biologiczny, podczas którego nie używa się metalowych narzędzi. Skórki nie są wycinane, a jedynie zmiękczane i odpychane drewnianym patyczkiem. Jest idealnym rozwiązaniem dla pań ceniących bezinwazyjność zabiegu. Ten rodzaj manicure stosowany jest przy zadbanych dłoniach, z małą ilością narastających na płytkę paznokciową skórek.

Manicure japoński

Manicure japoński pozwala uzyskać piękne, mocne, zdrowe i błyszczące paznokcie. Polega na wzmocnieniu i uszczelnieniu płytki paznokcia preparatami zawierającymi keratynę, witaminy A + E, pyłek pszczeli i krzemionkę z Morza Japońskiego. Wykonując ten rodzaj manicure pobudzamy również krążenie krwi w łożysku paznokcia, wspierając równocześnie jego wzrost. Zalecany jest dla pań o kruchych, łamliwych i rozdwajających się paznokciach. Połysk utrzymuje się do następnego zabiegu, który powinien być wykonany po 2-3 tygodniach. Manicure japoński nie powinien być wykonywany bezpośrednio po zdjęciu masy żelowej, bądź akrylowej, ponieważ płytka paznokciowa jest wtedy zbyt cienka.

Manicure hybrydowy

manicure paznokcie hybrydowe ombre
manicure hybrydowy ombre

13090887_10205820050292780_1829851060_oManicure hybrydowy to w tej chwili jedna z najpopularniejszych metod stylizacji paznokci, pozwala nam cieszyć się pięknym, lśniącym kolorem nawet 2-3 tygodnie. Lakiery hybrydowe nie obciążają nadmiernie płytki paznokcia, nie ścierają się, nie tracą koloru ani połysku nawet podczas codziennych czynności. Uzyskany efekt jest bardziej naturalny niż w przypadku paznokci żelowych czy akrylowych. Manicure hybrydowy jest bezpieczny dla naszych paznokci, ponieważ nie ingerujemy mocno w płytkę, co więcej może wzmocnić nasze paznokcie. Jest bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przeciwwskazaniem do wykonania manicure hybrydowego są cienkie, zniszczone i rozdwajające się paznokcie, które mogą reagować nadmiernym przesuszeniem po usunięciu hybrydy preparatem na bazie acetonu.

Przedłużanie paznokci metodą żelową lub akrylową

przedłużanie paznokci żelem
metoda żelowa
przedłużanie paznokci akrylem
metoda akrylowa

Alternatywą dla pań posiadających paznokcie kruche i łamliwe, a także ceniących wygodę i mających mało czasu jest przedłużanie paznokci metodą żelową bądź akrylową. Zabieg uzupełnienia masy powtarzany musi być co 3-4 tygodnie, w zależności od szybkości wzrostu naszych naturalnych paznokci. Możemy przedłużyć i dowolnie wymodelować paznokcie lub po prostu utwardzić je masą żelową lub akrylową. Na koniec można takie paznokcie pomalować lakierem albo hybrydą, a także ozdobić.

Jest to też doskonały sposób na zerwanie z nałogiem obgryzania paznokci lub zrekonstruowanie zniszczonej płytki. Prawidłowo wykonany zabieg przedłużania paznokci nie niszczy ich i jest dla nas bezpieczny. Jedyną niedogodnością podczas stylizacji może być uczucie pieczenia podczas utwardzania żelu w lampie i nieprzyjemny zapach liquidu używanego w metodzie akrylowej.

Pielęgnacja stóp i dłoni - cennik:

dłonie
MANICURE 40zł
MANICURE + MALOWANIE klasyczne / FRENCH 50zł / 60zł
MANICURE + MALOWANIE VINYLUX 60zł
MANICURE JAPOŃSKI 60zł
MANICURE HYBRYDOWY 80zł
MANICURE HYBRYDOWY usunięcie i założenie 90zł
Usunięcie lakieru hybrydowego20zł
MALOWANIE GŁADKIE, FRENCH 20zł / 25zł
MALOWANIE VINYLUX 25zł
UTWARDZENIE NATURALNEJ PŁYTKI ŻEL / ŻEL FRENCH 120zł / 140zł
Przedłużanie PAZNOKCI ŻEL / ŻEL FRENCH 150zł / 170zł
MALOWANIE lakierem hybrydowym40zł
ODŚWIEŻENIE PRZEDŁUŻANYCH PAZNOKCI 60zł
UZUPEŁNIENIE / UZUPełnienie FRENCH (max DO 4 TYG.) 120zł / 140zł
ZDJĘCIE ŻELU + MANICURE 80zł
NAPRAWA JEDNEGO PAZNOKCIA 20zł
PaRAFINA NA DŁONIE 35zł
stopy
PEDICURE 80zł
PEDICURE + MALOWANIE / MALOWANIE FRENCH 90zł / 100zł
PEDICURE + MALOWANIE VINYLUX 100zł
PEDICURE + MALOWANIE HYBRYDOWE / HYBRYDOWE FRENCH 130zł / 140zł
PIELĘGNACJA PAZNOKCI STÓP Z MALOWANIEM klasycznym / HYBRYDOWYM - namoczenie stóp, peeling, usunięcie skórek, opiłowanie i malowanie paznokci 50zł / 80zł
USUNIĘCIE ODCISKU 15zł / 20zł
USUNIĘCIE wrastającego paznokcia20zł
OPATRUNEK NA PĘKAJĄCĄ PIĘTĘ 15zł / 20zł
PARAFINA NA STOPY 35zł