Pielęgnacja dłoni i stóp

Profesjonalna pedicure i manicure

Nasz salon proponuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp. W ofercie mamy manicure i pedicure tradycyjny, leczniczy, manicure hybrydowy, vinylowy, japoński, stylizację paznokci, zdobienie paznokci, przedłużanie paznokci, jak również zabiegi poprawiające kondycję skóry dłoni (peelingi, maski, zabiegi parafinowe, silnie odmładzające Zaffiro oraz fale radiowe).

Wszystkie narzędzia są sterylizowane w autoklawie medycznym po każdym kliencie i przechowywane w specjalistycznych opakowaniach. Autoklaw jest regularnie poddawany testom laboratoryjnym.

manicure hybrydowy mokotów

Kategorie:

Nie od dziś znane jest stwierdzenie, że dłonie są wizytówką każdej kobiety. Idealne dłonie to zadbane, starannie pomalowane paznokcie hybyrdowe, wypielęgnowane skórki, oraz gładka, dobrze nawilżona skóra rąk, która wyjątkowo delikatna wymaga specjalnej, regularnej opieki. Przedłużanie paznokci, manicure hybrydowy, czy klasyczny perfekcyjnie nadają się na pielęgnację kobiecych dłoni. Tak jak w każdej dziedzinie zdrowia i pielęgnacji urody tak i w pielęgnacji dłoni powinno stawiać się na systematykę i profilaktykę.

Systematyczna pielęgnacja to najlepszy sposób na ładne, atrakcyjne a przede wszystkim zdrowe stopy. Choć coraz częściej dba się o regularną ich pielęgnację, nadal bywają traktowane po macoszemu: zimą brak im odpowiedniego nawilżenia, pięty pokrywa warstwa stwardniałej skóry a dopiero latem wiele kobiet zaczyna myśleć o odkrytym obuwiu i dbaniu o wygląd stóp czy staranny PEDICURE.

Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie zajmiemy się sunięciem zrogowaciałej, twardej skóry, zadbamy o wygląd paznokci i poziom nawilżenia stóp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również PEDICURE LECZNICZY oraz PEDICURE HYBRYDOWY, który pomoże pozbyć się nie tylko nieestetycznej skóry, ale także takich dolegliwości, jak nagniotki, odciski czy wrastające paznokcie.