Impress

Jak szybko schudnąć? Zobacz, jak działa kriolipoliza.

kriolipoliza_warszawa

Wiele kobiet w dzisiejszych czasach szuka skutecznego sposobu na zrzucenie nadmiarowych kilogramów lub pozbycie się zwisającej skóry z ramion lub brzucha. Czy jest jeden, skuteczny sposób na pozbycie się tłuszczu? Oczywiście, że nie. Natomiast są zabiegi w salonach kosmetycznych, które umożliwiają skuteczniejszą redukcję niechcianej tkanki tłuszczowej. Usługi takie, jak kriolipoliza Warszawa – Mokotów są coraz chętniej wybierane, chociażby ze względu na wysoki poziom skuteczności działania i brak skutków ubocznych.

Kriolipoliza Warszawa – na czym polega ten zabieg?

Kriolipoliza jest zabiegiem, który polega przede wszystkim na modelowaniu sylwetki poprzez trwałą redukcję tkanki tłuszczowej. Co najważniejsze, ta metoda zakłada wysoki poziom efektów bez konieczności użycia skalpela.
Kriolipoliza Mokotów realizowana w sprawdzonym salonie kosmetycznym wymraża komórki tłuszczowe w temperaturze od 5 do -10 stopni Celsjusza. Zabieg trwa zwykle 70 minut, zależnie od wybranej partii ciała. Oczywiście chłodzenie tkanek jest w pełni kontrolowane przez pracownika kliniki. Dzięki temu komórki tłuszczowe są uszkadzane, a to prowadzi do ich usunięcia przez układ limfatyczny.

Przebieg zabiegu kriolipolizy w salonie kosmetycznym Mokotów

W sprawdzonym gabinecie kosmetycznym zabieg kriolipolizy wykonuje kosmetolog. To tylko pięć kroków do pięknej skóry bez nadmiaru tkanki tłuszczowej:

 1. Zasysanie obszaru poddawanego zabiegowi krioplipolizy.
 2. Schładzanie tkanki tłuszczowej do temperatury 5 do -10 stopni Celsjusza.
 3. Uszkodzenie komórek tłuszczowych w wyniku oddziaływania ujemnych temperatur.
 4. Zabezpieczenie skóry przed uszkodzeniami – w tym przypadku stosuje się najczęściej kremy nawilżające, które zapobiegają nadmiernemu uszkodzeniu naskórka.
 5. Usuwanie komórek tłuszczowych przez organizm w naturalny sposób.

Dzięki kontrolowanemu schłodzeniu powstaje miejscowy stan zapalny, w wyniku czego komórki tłuszczowe samoistnie znikną z organizmu w czasie maksymalnie do 3 miesięcy.

Dlaczego warto wybrać salon kosmetyczny Mokotów i wykonać kriolipolizę?

Mocne strony tego typu zabiegów to przede wszystkim:

 • wysoki poziom skuteczności,
 • długotrwale utrzymujące się efekty,
 • zerowa inwazyjność zabiegu,
 • szybkie efekty, które są widoczne już po pierwszym zabiegu,
 • brak konieczności stosowania znieczulenia i okresu rekonwalescencji,
 • prawie zerowe ryzyko powikłań pozabiegowych.

Dodatkowo zabieg kriolipolizy (Warszawa – Mokotów) jest praktycznie bezbolesny, szczególnie jeśli będzie przeprowadzony przez wykwalifikowany personel w salonie kosmetycznym.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg kriolipolizy?

Takie zabiegi, jak kriolipoliza Mokotów – Warszawa warto wykonać przede wszystkim wtedy, kiedy przeszkadza nam podwójny podbródek, nadmiar tkanki tłuszczowej na pośladkach, udach lub brzuchu, a także gdy czujemy się nieestetycznie ze swoim ciałem.
Jeśli kobieta ma problem ze zwalczeniem tkanki tłuszczowej na siłowni czy dietą – wtedy w salonie kosmetycznym na Mokotowie w Warszawie można wykonać zabieg kriolipolizy i zapomnieć o problemach z nadmiarową tkanką tłuszczową na dowolnych partiach ciała.