Impress

Najnowsze trendy w technologii kosmetycznej

radiofrekwencja_mikroiglowa_mokotow

W dzisiejszych czasach branża kosmetyczna i kosmetologiczna rozwija się w niesamowitym tempie. Obecnie na rynku pojawiają się coraz to nowsze metody wykonywania zabiegów kosmetycznych, które przynoszą zadowalające efekty. Popularnym zabiegiem wśród kobiet jest radiofrekwencja mikroigłowa. Mokotów to jedna z dzielnic w Warszawie, gdzie bez najmniejszego problemu można zapisać się do kliniki kosmetycznej i wykonać taki zabieg na swojej skórze. Zobacz, jak nowoczesne urządzenia kosmetyczne wpływają na dostępność usług pielęgnacyjnych na ciało.

Radiofrekwencja mikroigłowa Mokotów – Warszawa – czy warto zapisać się na taki zabieg?

Radiofrekwencja mikroigłowa to popularny zabieg kosmetyczny, który stał się dostępny w wielu gabinetach kosmetycznych, w tym również na Mokotowie w Warszawie. Zanim zdecydujesz się na ten zabieg, poznaj kilka istotnych kwestii dotyczących takiej usługi:

  • Radiofrekwencja mikroigłowa jest znana z poprawy jędrności skóry, redukcji zmarszczek, blizn, rozstępów oraz poprawy ogólnej tekstury skóry. Zabieg stymuluje produkcję kolagenu, co przyczynia się do odmłodzenia skóry.
  • Zabieg jest uważany za bezpieczny, gdy jest wykonywany przez wykwalifikowanego specjalistę. Ważne jest, aby wybrać renomowane miejsce z doświadczonym personelem, aby zminimalizować ryzyko infekcji i innych powikłań.

Pamiętaj też, że mimo dostępu do nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń, zabieg radiofrekwencji mikroigłowej nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, a także osób z implantami.

Najpopularniejsze urządzenia kosmetyczne, które zmieniają standardy w branży

Na ten moment w gabinetach kosmetycznych, kosmetologicznych oraz klinikach medycyny estetycznej stosuje się coraz to nowsze urządzenia, które: usprawniają pracę pracowników salonów urody, zwiększają poziom bezpieczeństwa oraz przyśpieszają widoczne efekty. Inwestycja w nowoczesny sprzęt pozwala na ogólną poprawę jakości świadczonych usług w gabinecie kosmetycznym.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze urządzenia stosowane w salonach kosmetycznych.

  1. Primelase Excellence – Jest to system do depilacji laserowej diodowej z aplikatorami 755nm, 810nm oraz 810 – 1060nm.
  2. Laser diodowy Lightsheer Desire – Trwałe rozwiązanie do redukcji owłosienia oparte na technologii lasera diodowego. Używa długości fal 805nm i 1060nm.
  3. Alma Harmony Rejuve – Maszyna skoncentrowana na odmładzaniu skóry poprzez stymulację włókien kolagenowych i elastynowych. Dodatkowo pomaga w redukcji popękanych naczynek.
  4. CoolTech (kriolipoliza) – Nieinwazyjna technika redukcji lokalizowanego tłuszczu, znana jako kriolipoliza.
  5. Zaffiro (termolifting) – Urządzenie medyczne łączące hydroeksfoliację i termolifting podczerwienią dla ujędrnienia i odmłodzenia skóry.

Jak nowoczesne urządzenia wpływają na jakość usług kosmetycznych? Zalety

Innowacyjny sprzęt wykorzystywany w gabinetach kosmetycznych przekłada się przede wszystkim na:

  • szybkość wykonywanych zabiegów w salonie urody,
  • poprawę zadowolenia klientek gabinetu,
  • mniejsze ryzyko powikłań pozabiegowych.

Dodatkowo dzięki innowacyjnym maszynom można ograniczyć koszty wykonywania zabiegów, co przełoży się na większe zyski salonu urody.

Wynajem sprzętu kosmetycznego – czy to się opłaca? Podsumowanie

Aby salon kosmetyczny mógł oferować najwyższej jakości usługi, konieczna jest inwestycja w najwyższej klasy sprzęt. Niestety osiągnięcia techniki sporo kosztują, nawet dziesiątki tysięcy złotych.
Aby gabinet kosmetyczny nie popadł w długi i jednocześnie miał dostęp do nowoczesnych urządzeń, warto pomyśleć o wynajmie sprzętu. To korzystne rozwiązanie, które ogranicza koszty i daje pełną swobodę korzystania z urządzenia kosmetycznego.